Natolin's Handmade

sobota, 8 maja 2010

Dziesiąte

Zostałam zaproszona do zabawy w DZIESIĄTE ZDJĘCIE przez Hafiję. Miałam wybrać dziesiąte od końca zdjęcie z moich komputerowych archiwów. Powiem szczerze, ze w moim przypadku to trochę trudne jest, bo większość zdjęć mam zgraną na płyty, a i tematykę podobną wszystkie mają - czyli Mój Bąbel :)
Oto moje zdjęcie. Zrobione 21 czerwca 2009. Historia zwykła - szaleństwo na przewijaku, tuż przed spaniem :)) Radocha, pisk i śmiech :)) A ja potem się dziwiłam, że dziecko nie chce zasnąć :P Wtedy jeszcze Norbert spał w dzień, więc chodził spać baaardzo późno, koło 23-24...
Ot i taka historia...


Teraz powinnam wybrać kolejne osóbki do tego wyzwania, ale czy są jeszcze takie, które nie brały w tym udziału? Spróbuję. Zapraszam:
Mam nadzieję, ze weźmiecie udział :)
Zasady dla przypomnienia:
NALEZY ODSZUKAĆ W SWOIM KOMPUTERZE DZIESIĄTE, LICZĄC OD NAJSTARSZEGO, ZDJĘCIE ARCHIWALNE NA SWOIM KOMPUTERZE, WRZUCIĆ NA BLOGA I NAPISAĆ KRÓTKĄ JEGO HISTORIĘ.
Miłego dnia!

4 komentarze:

 1. Milá Natálko, to je moc roztomilá fotka, máš veselého kluka:)))
  Přeji krásný večer a pěknou neděli
  Fleurette

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki pięknie za zaproszenie do zabawy które z chęcią przyjmuje :D a co do podglądania to nie mam nic przeciwko;) Pozdrawiam serdecznie i owocnej nauki wrapowania:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za zaproszenie do zabawy i odwiedziny u mnie.Zdjęcie super radosne :D Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli coś do mnie napiszesz :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...