Natolin's Handmade

niedziela, 17 lipca 2011

Notes


Wreszcie udało mi się go zrobić!! Przerobiłam notes, który dostałam wraz z pudełkiem w wymiance na Zlocie (mam nadzieję, że autorka za bardzo się nie pogniewa). Miałam ogromną ochotę zrobić jakiś fajny notes, tak po swojemu i ten akurat się nawinął ;)


Wykorzystałam do jego ozdobienia przepiękne papiery UHK Gallery "Wenecja" - strasznie szkoda mi było je ciachać, ale pasowały idealnie :) Wykorzystałam też Scrapińcowe wycinanki i koronkę oraz tasiemkę w stylu retro - wszystko dostałam na Zlocie na warsztacie z Finn ;)


Tekturowe zawijaski pokryłam Glossy Accents. Resztę bziknęłam perłowym Glimmerem (oczywiście na zdjęciu nie widać).Zawsze podobały mi się notesy robione przez Maryszę - te grubaśne, z pięknymi a la starymi kartkami. I postanowiłam mieć chociaż ich namiastkę. Dwa dni siedziałam i farbowałam kartki :))


Na wewnętrznych stronach okładki połączyłam kawałki Wenecji z papierem ILS Amber (bo jak już mówiłam, strasznie mi szkoda było ciąć całą Wenecję na jeden notes).Farbowane kartki uzyskały niesamowite odcienie. I wcale nie przeszkadza, że są różne - w końcu to stare kartki :))


Notes był przy okazji zrobiony na wyzwanie Mixed Media u Scrapujących Polek (trzeba było postarzać na różne sposoby i zrobić coś innego niż kartka).


To może na dziś też jakaś piosenka? Niech będzie moja ulubiona made in 80's :))Spokojnej niedzieli!!1 komentarz:

  1. O jak milo! :)
    Notes wyszedl ci cudnie, na prawde :)
    Kartki tez ladnie postarzylas! Gratuluje:D

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli coś do mnie napiszesz :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...