Natolin's Handmade

piątek, 2 lipca 2010

Na dobry początek...

...miesiąca, pokazę Wam moje ostatnie poczynania scrapowe. Wiem, że są bardzo proste, ale jestem z nich bardzo zadowolona...

Ta kartka miała powstać na któreś z kartkowych wyzwań w Polki Scrapują. Ale niestety nie sprostałam wszystkim wymogom wyzwania i wyszła mi taka oto karteczka:

A oto moje pierwsze ATC. Zrobiłam je na wymianę organizowaną przez Scrapujące Polki. Tytuł ATC "Moje miasto". Głównym elementem tego ATC jest fragment fotografii mojego ukochanego Pałacu Kultury. Zdjęcie oczywiście zrobiłam sama :)

A na koniec karteczka "Zaproszenie na piknik". Musiałam wypróbować zakupy ze zlotu scrapbookingu i wyszło mi takie cosik. Guziki, koronka, papier i baza pochodzą z Kitu wakacyjnego z ILS.


Miłego piątku!!
Ja dzisiaj odpoczywam po szaleństwie całego tygodnia. Z racji tego, że w niedzielę wyjeżdżam miałam mnóstwo załatwiania i dzisiaj padam z nóg...

3 komentarze:

  1. Pomysl na 1 kartke super, moze kwiatki moglyby byc w innym kolorze.I palac kultury wyszedl ci fajnie.Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. ABily - kartka miała być vintage, dlatego wybrałam wszystko w podobnym odcieniu, no a poza tym, kolororwe kwiatki zakupiłam dopiero później... ciesze się, że Ci się podoba Pałac :))

    Andreja - kako vedno - hvala lepa!!

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli coś do mnie napiszesz :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...