Natolin's Handmade

sobota, 7 maja 2011

Uskrzydlona...


się czuję po wczorajszym craftowym wyżywaniu się na papierze. I to wyżywaniu nieużytkowym, bo powstały rzeczy na wyzwania, które co najwyżej są ozdobą, ale na pewno przynoszą dużo radości z tworzenia :)

Dzisiaj pokażę jedną rzecz, którą stworzyłam na wyzwanie w Craft Artwork. Wyzwanie co prawda trwało cały kwiecień, w każdą sobotę była prezentowana kolejna część, ale że ja się dopiero co ogarnęłam to musiałam nadrobić całość. Wyzwanie kończy się jutro i będzie również nagroda. Ale to nie dlatego chciałam nadrobić. Po prostu miałam wielką ochotę zmierzyć z podawanymi tematami. I zmierzyłam się i jestem baardzo zadowolona z siebie.

Oto praca wyzwaniowa. Książeczka pięciu skrzydlatych tagów plus okładki :)) Ogólnie wyzwaniem było zrobić tag na podane tematy. Wszystko miało być skrzydlate. Powinno pojawić się choć jedno skrzydełko.


Okładka przednia.


Temat 1: Co mnie uskrzydla?


Temat 2: Niespełnione marzenie.


Temat 3: Skrzydlaty cytat. W moim przypadku to ostatnia strofa wiersza Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pt. "Melodia". Kto się domyśla dlaczego ten cytat?


Temat 4: Muzyka uskrzydla. Na moim tagu fragment tekstu piosenki oczywiście od Siddharty (pt. "Vojna idej").


Temat 5: Skrzydlate wspomnienie - zdjęcie z dzieciństwa. Oto ja :))


I okładka tylna.


Zbliżenie na ciekawy szczegół:


Wyżyłam się niesamowicie. Bardzo mnie wciągnęła praca na tagami, nie mogłam się od nich oderwać, chociaż już był środek nocy. W ogóle od kilku dni odczuwam niesamowity, wręcz rekordowy przypływ weny. Czego i Wam życzę w tę pochmurną sobotę.

A teraz zmykam zgłosić swoją pracę na wyzwanie.4 komentarze:

 1. CraftArtwork świetnie trafiło z tymi skrzydlatymi tagami, czekałam na kolejne soboty, żeby się pobawić w tagowanie ;)
  Fajny zestaw stworzyłaś.

  OdpowiedzUsuń
 2. super:)

  dziękuję za przyłączenie się do zabawy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. oooo super! niesamowicie ci to wyszlo, bardzo mi sie podoba :):)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli coś do mnie napiszesz :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...