Natolin's Handmade

środa, 20 lutego 2013

Brzoskwinia


A nie mówiłam, że nie porzucam tematu ślubnego? :) Dzisiaj dla odmiany będzie album, właściwie dwa prawie identyczne albumy. Wykonane dla rodziców jako prezent, co ciekawe, bożonarodzeniowy :) Tak, tak, albumy robiłam jeszcze w grudniu.

Albumy zrobiłam znowu z użyciem Wenecji UHK Gallery, ale tym razem nie dlatego, że uwielbiam tę kolekcję, ale dlatego, że brzoskwiniowy kolor, który się w niej pojawia, idealnie pasował do sukienki Panny Młodej.


Tekturowe literki pokryłam Glimmerem w kolorze Starfish.


Strona tytułowa.


I dalsze. Dzięki żywym kolorom tej kolekcji, lekko przydymione, przytłumione zdjęcia dobrze się prezentują.


W albumach, które robię, chodzi przede wszystkim o wyeksponowanie fotografii, dlatego są tak proste w formie i raczej ubogie w dekoracje. 

Albumy były dwa, właściwie identyczne, ale różniły się jednym sporym szczegółem:Interesujące jest, jak papier oddziałuje na zdjęcie - na beżowej stronie zdjęcie wydaje się delikatniejsze, do przodu "wysuwają się" beżowe elementy. Zdjęcie na stronie brzoskwiniowej wydaje się żywsze, a naszą uwagę przykuwa fragment sukienki Pani Młodej :)I tył.


A tu obydwa albumy :)Tym, którzy dotarli do końca postu, gratuluję wytrwałości, bo zdjęć masa :) Zdjęcia w albumach wykonał Przemysław Borys.

Miłego dnia!

1 komentarz:

Będzie mi bardzo miło, jeśli coś do mnie napiszesz :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...