Natolin's Handmade

środa, 16 maja 2012

Wonders of the world


 W ciągu najbliższych paru tygodni będzie mnie trochę mniej, bo będę mieć sporo rękodzielniczej roboty :) Z jednej strony bardzo mnie to cieszy, bo wiadomo, a z drugiej, rzadziej się będę pojawiać tutaj...

Mam nadzieję, że pamiętacie o moich CUKIERKACH? Został już tylko tydzień do końca!! A dopiero kilka osób się zgłosiło, co nie ukrywam, trochę mnie smuci, bo się starałam, żeby cukierki fajne były i dużo było chętnych na nie, a tu klops. Ale mam nadzieję, że w ciągu tygodnia wskoczy jeszcze trochę osób. A jak nie, to lepiej dla tych, którzy się już zgłosili - mają większe szanse na wygraną :))

To może dzisiaj dla odmiany notesy?
Dwa notesy, bardzo kolorowe i wesołe, w sam raz na wakacyjne podróże!
So today I'll show you two notebooks. Colourful and joyful (?) - they are great as for example journey journals for upcoming holidays :))

Z kolibrem:
With hummingbird:
I z Paryżem:
And with Paris:
A w ramach inspiracji muzycznych na środę:
And as a music inspirations for wednesday:Widać, że oglądałam Wojewódzkiego wczoraj? :)) Powiem szczerze, że całkiem mi się ta kapela podoba, choć zalatuje nieco moim ukochanym Godsmackiem, ale to w sumie bardzo dobrze! 
It's a polish band, the vocalist is also an actor. It sounds quite nice, but a little bit like my favourite, loved Godsmack. But I think, that's good :)

Miłej środy!
Have a nice wednesday!

1 komentarz:

  1. wow przepiękne Twe notesy. Oczywiście jako wielbicielka Paryża, a zwłaszcza pastelowych odcieni patrzę i podziwiam. Jesteś genialna:) Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli coś do mnie napiszesz :))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...